Strony internetowe są niezwykle ważne dla każdej organizacji.

Tworzymy strony internetowe, które pozyskują darowizny.

Strona Internetowa to wizytówka i centrum informacji o organizacji. Musi ona nie tylko ładnie wyglądać, ale także być niezwykle funkcjonalna. Powinna między innymi umożliwiać przekazanie przelewu darowizny, zapisania się na szkolenia lub skontaktowania się z organizacją bezpośrednio za pomocą formularza kontaktowego. Strony internetowe to wizytówki, które zawsze zostaną w organizacji. Profil na facebooku może zniknąć, strona internetowa, jeżeli jest prawidłowo utrzymywana, zostanie na zawsze!

Nowe trendy w Internecie

Obecnie większość użytkowników przegląda strony internetowe korzystając z telefonu komórkowego lub tabletów. Ważne, aby tworząc stronę dla organizacji pomyśleć także o urządzeniach mobilnych.

Nasz zespół nie tylko potrafi przygotować nowoczesne strony internetowe, ale i wdraża innowacyjne rozwiązania związane z płatnościami online, systemy rezerwacji miejsc na szkoleniach. Poprawiamy istniejące już strony, prowadzimy monitorowanie oraz wsparcie dla stron, których silnikiem są popularne CMS.

Naprawiamy po innych wykonawcach

Wiemy, że nie każdy wie, jak odebrać stronę internetową od wykonawcy. Zdarza się, że zapominamy o wykonaniu “zerowej” kopii zapasowej, zapisaniu strony na naszym serwerze, przejęciu domeny od wykonawcy strony. Po pewnym czasie zazwyczaj przypominamy sobie boleśnie o tym. Nagle strona przestaje działać, ktoś włamuje się na stronę. Tracimy dostęp albo po prostu chcemy coś zmienić – nie można. Tutaj właśnie zjawiamy się my. Potrzebujesz, abyśmy zajęli się Twoją stroną? Sprawdź nasze pakiety serwisowe lub napisz do nas.

Stronę internetową Twojej organizacji obejmujemy opieką, wprowadzamy zmiany, zabezpieczamy i odzyskujemy uszkodzone strony. Pomożemy Tobie również odebrać stronę internetową od innego wykonawcy, aby uniknąć przykrych doświadczeń w przyszłości. Sprawdź to, jak wygląda usługa odbioru strony.