Nowe technologie - obrazek wskazujący klawiaturę

Dlaczego czas na nowe technologie?

Żyjemy w XXI wieku, coraz częściej korzystamy ze smartfonów, tabletów. Nasze zakupy i codzienne wybory są coraz bardziej smart. Chcemy łatwego dostępu do informacji oraz szybkich transakcji. Dlaczego więc nie wykorzystać nowych technologii w codziennych działaniach NGOsów?

Co mogą dać nowe technologie?

Przede wszystkim pieniądze. Tak, to właśnie pieniądze są głównym zyskiem naszej organizacji. Dlaczego? Wyobrażasz sobie pracę swojej organizacji bez środków do realizacji jej celów? Nie bardzo? My też nie. Wierzymy, że dopływ pieniędzy i środków ułatwi pracę Twojej fundacji czy stowarzyszenia.

Wszystkie działania online dążą do zwiększenia przychodów organizacji. Nieważne, czy poprzez narzędzia online komunikujesz się z potencjalnymi darczyńcami, przyjmujesz płatności online czy publikujesz newsletter – mogą one być genialnym wsparciem do osiągnięcia Twojego celu.

Być może potrzebujesz rozwiązania do pracy w grupie. Tworzysz w swojej organizacji zespół, który niewątpliwie wymaga sprawnej komunikacji. W dodatku pracujecie w różnych godzinach. Innymi słowami potrzebujecie narzędzia do zarządzania całą Waszą organizacją w jednym miejscu. Nie ma problemu. Tutaj również ogromnym wsparciem sprawnego działania są rozwiązania online.

W czym jeszcze mogą pomóc innowacyjne rozwiązania?

Mając kilkunastu darczyńców można łatwo obsłużyć ich “ręcznie”. Jeżeli Twoja organizacja się rozrasta – potrzeby czasowe się zmieniają. Osobiste podziękowanie 100 darczyńcom może wiązać się z dużymi kosztami. Potrzebne są rozwiązania, które to ułatwią. To również nowe technologie służące zarządzaniu kontaktami. Wyobraź sobie, że musisz ręcznie wypełnić 200 listów – na dziś. Później na każdym dopisać adres, pozdrowienie, zmienić Pan na Pani… Dużo czasu? Owszem, a wystarczy kilka kliknięć i masz listy gotowe do wydruku. Następnie wystarczy je złożyć, włożyć do już zaadresowanych kopert i wysłać. Genialne!

Podsumowując – czas na przejście Twojej organizacji w XXI w. Innymi słowami – potrzebujesz formularza płatności elektronicznych, wdrożenia systemu zarządzania kontaktami czy zacząć wysyłać newsletter do swoich darczyńców – skontaktuj się z nami! Sprawdź, co zrobimy dla Twojej organizacji, by zwiększyć Waszą produktywność.